iDeal kampaania

Koolides algavad rahuloluküsitlused

  • Rahuloluküsitlused toimuvad sellisel kujul neljandat korda.

Ühisfestil arutleti viiel teemal: tuleviku kool ja haridus, tuleviku töökohad ja -korraldus, missuguses Pärnu linnas tahab noor elada ja töötada, mida saavad noored teha kodukoha heaks ja kas noortel on Pärnus kohta ehk kuidas nad siia tagasi juhtida.

FOTO: Mailiis Ollino

Innove viib esmaspäevast 15. märtsini koostöös haridus- ja teadusministeeriumiga üldhariduskoolides läbi riiklike rahulolu- ja koolikeskkonna küsitlusi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kõigil 4., 8. ja 11. klassi õpilastel ning täiskasvanute gümnaasiumite õppijatel on võimalik oma kooli ja õppimise kohta arvamust avaldada. Küsitluses on oodatud osalema ligikaudu 40000 õpilast 500 koolist üle Eesti.

Innove analüüsi ja andmetöötluse valdkonnajuht Merit Kangro kutsub kõiki koole tänavustest rahuloluküsitlustest osa võtma ja julgustab ka koolipidajaid oma koole rahuloluküsitlustesse kaasama. „Rahuloluküsitlused on aasta-aastalt populaarsust kogunud, mida näitab küsitlustes osalejate pidev kasv. Küsitlustes osalemisega saavad õpilased läbi tagasiside andmise panustada koolikeskkonna arendamisse. Iga osalenud haridusasutuse juht saab enda kooli tulemuste kohta tagasisidet, mida kasutatakse nii eelmise õppeaasta tegevuste analüüsimisel kui järgmise aasta tegevuskavade koostamisel,“ tõdes Kangro.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles