Heategevuslik teatejooks tuleb sügisel
Algselt pidi ettevõtmine olema mais!

Heategevuslik teatejooks Paides

FOTO: Kuido Saarpuu/ Järva Teataja

Tunda rõõmu liikumisest ja teha head on suure teatejooksu juhtmõte. Sel aastal kutsub Eesti suurim koolinoorte spordiüritus annetama Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsioonikeskuse toetuseks. Igaüks saab teha head, helistades annetustelefonile 900 7777.

„Olge terved ja liikuge värskes õhus ning kohtume teatejooksul uue õppeaasta alguses 23. septembril. Korraldajatena näeme, millist rõõmu pakub noortele inimestele liikumine, seetõttu jätkame oma missiooni ja kutsume häid inimesi toetama Haapsalu neuroloogilist rehabilitatsioonikeskust, kus liikumisvõime kaotanud lapsi raviga aidatakse,“ ütles teatejooksu eestvedaja Erik Pallase.

Rehabilitatsioonikeskus, kus käib igal aastal ravil 3000 liikumisvõime osaliselt või täielikult kaotanud last ja täiskasvanut paneb 2020. aastal rõhku oma töötajate kõnnianalüüsi kompetentsi tõstmisele, mis on vajalik, et patsientidele tehtavad analüüsid oleksid sisukad ja hästi tehtud.

Rehabilitatsioonikeskuse toetuseks saab annetada helistades heategevusnumbrile 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande HNRK Toetusfondi kontole SEB pangas EE451010220268957228 märksõnaga teatejooks.

Heategevuslik teatejooks toimub 15. korda ja seda korraldab MTÜ Tallinnmeeting, mis on ellu kutsutud spordiürituste ja võistluste korraldamiseks. (JT)

 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles