Projekt Õpsid annab plaadi välja
Toeta ettevõtmist Hooandjas

Projekt Õpsid Alexela kontserdimajas

FOTO: facebook.com/Projekt-Õpsid

Poolteist aastat tegutsenud Projekt Õpsid plaanib välja anda enda esimese stuudioalbumi nimega "Akadeemikud". Suvi saab mööduma pillimängu tähe all ning sügiseks loodetakse plaadiga valmis jõuda.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

"Tihti kurdavad õpetajad, et jälle jääb üks või teine õpilane suvetööle ning ikka peab enne puhkust veel kedagi personaalselt õpetama. Meie koolis ei ole kunagi õpetajad suvetööliste peale pahased olnud, me nimetame neid heatahtlikult akadeemikuteks, kes lihtsalt tahavad kauem õpetajate seltskonda nautida. Paraku sel aastal jäävad hoopis Projekt Õpside liikmetest õpetajad pikendatud õppetööle ehk akadeemikuteks. Vaja on ju lugudele viimane lihv anda ja need ka sisse mängida. Plaadi nimi tuleneb lugudest, mis plaadile jõuavad," kirjutab bänd Hooandjas.

Bändi üks liikmeid, Järva-Jaani kooli direktor Raigo Prants, rääkis, et tegutsetud on poolteist aastat. Selle aja jooksul pole sugugi vaid kavereid mängitud, vaid ka ise laule kirjutatud. Tundus, et nüüd on õige hetk kaheksa lugu plaadi näol välja anda.

Tagasi üles