Mees ahistas ja ähvardas Paides poolpaljaid naisi

Ahistaja tülitas Paide tehisjärve ääres naissoost rannakülastajaid. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Ned Frisk Photography/Brand X/Corbis

G4Si kommunikatsioonijuht Reimo Raja ütles lõppenud Järvamaa rannavalvesuvele tagasi vaadates, et erinevaid sekkumist vajavaid juhtumeid oli Paide rannas üle 130, Türil enam kui 160. Paaril korral tuli rannavalvuritel abi paluda ka politseist. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Suve alguses märkas G4S rannavalvur Paide rannas ebaadekvaatset noormeest relvataolise esemega. Ta kutsus kohe appi G4S patrulli ja politsei, kes reageerisid kiiresti. Rannakülastajate sõnul oli ta sellega lapsi ähvardanud. Politsei tuli kohale suurte jõududega ja pidas 17-aastase noormehe kinni ning selgitas välja, et tegemist oli mängupüstoliga. Noormehe sõnul kahetses ta oma tegu ja ütles, et ta ei tahtnud sellega kedagi hirmutada. Noormehe suhtes alustati väärteomenetlust avaliku korra rikkumise eest.

Teine kord, kus politsei abi vaja läks oli rannas toimunud kaklus. Rannaalast väljaspool grillisid kaks perekonda. Kaks venda, nende naised ja lapsed. Mehed tarvitasid alkoholi ja läksid siis omavahel kaklema. Rannavalvur teavitas juhtunust politseid, kes ühe kaklejatest kaasa viis.

Tagasi üles
Back