Suvevolle täitis võrkpallielamustega kaheksa teisipäeva

Anne Põder
, ajakirjanik
Copy
Ilmar Mõttus (paremal) võidutses seitsmel Suvevolle Paide etapil vedades iga kord oma võistkonna esikohale.
Ilmar Mõttus (paremal) võidutses seitsmel Suvevolle Paide etapil vedades iga kord oma võistkonna esikohale. Foto: Anne Põder

Teisipäeva õhtul Paide rannaspordikeskuses lõppenud kaheksast osavõistlusest koosnenud üle-eestiline Suvevolle turniir tõi liivale rannavõrkpalli mängima kokku 46 meest ja 40 naist, kellest mitmed osalesid igal teisipäeval.

"Täitsa paras ports osalejaid," sõnas Paide turniiri peakorraldaja Piret Reinfeld, kes lisaks osalejate arvule jäi väga rahule ka ilmadega. "Kui pole rannailma, ei taheta ju randa eriti tulla. Ilusad ilmad tagasid, et need, kes tulid, said sportlikku õhtut nautida. Vaid ühel korral karastas meid tugev paaritunnine hoovihm, kuid ilm oli ka sel korral soe ja õhtu lõppes ikkagi päiksepaistega," rääkis ta.

Reinfeld selgitas, et igal etapil selgusid võistkonnad kohapeal jooksva tasemetabeli alusel, mis on Suvevolle turniiril aastaid tavaks olnud. "Nii said külg-külje kõrval mängida kogenud ja alles esimesi võrkpallikatsetusi tegevad mängijad. Kõrvalt vaadates oli selgelt näha, kuidas turniiri algul arglikult mänginud noored iga etapiga üha julgemaks ja osavamaks muutusid," lausus ta.

Tagasi üles