Linnameeskonna noored said võidu

Paide linnameeskond U21 püsib esiliiga eesotsas nagu põhimeeskondki.
Paide linnameeskond U21 püsib esiliiga eesotsas nagu põhimeeskondki. Foto: Maarja Trauss/Paide linnameeskond

Paide linnameeskond U21 teenis esiliiga 14. voorus raske võidu, kui võõrsil alistati seisuga 3:2 FCI Levadia U21 meeskond.

Kohtumisest oli mängitud kuus minutit, kui iluvärava pani teele Jaagup Luts, saates palli üle puusa kaarega üle väravavahi otse võrku. 17. minutil realiseeris kiirrünnaku edukalt oma teist mängu U21 eest mänginud Kevin Kauber.

Seisult 2:1 oli meie poistel hea võimalus suurendada skoori, paraku tõrjus vastaste puurilukk Kauberi penalti.

Teisel kolmveerandil jätkus heitlus. Kui tundus, et FCI Levadia U21 viigivärav 81. minutil markeerib kohtumise ja leppida tuleb viigipunktiga, siis seda magusamaks tegi vahetusest mängu sekkunud Rasmus Kallase värav, kes 90+2 minutil Siim Aeru nurgalöögist kannaga palli värava eest võrku suunas.

Järgmisena ootab U21 eest kodumäng, mil 6. augustil võõrustatakse Nõmme United meeskonda. Mäng Paide linnastaadionil algab kell 19. (JT)