L, 3.06.2023

Esimesena avalikustas oma valimisnimekirja Keskerakond

Tiit Reinberg
Facebook Twitter
Comments
Priit Seire (paremalt) ja Toomas Tammik esitasid eile Järva valla valimiskomisjoni esimehele Karin Tenisson-Alevile Keskerakonna kandidaatide nimekirja.
Priit Seire (paremalt) ja Toomas Tammik esitasid eile Järva valla valimiskomisjoni esimehele Karin Tenisson-Alevile Keskerakonna kandidaatide nimekirja. Foto: Dmitri Kotjuh

Esimesena avalikustas oma kohalike omavalitsuste valimiste kandidaadid Järvamaal Keskerakond Järva vallas.Keskerakond on 23 kohaga volikogusse üles seadnud 27 kandidaati. Eile ennelõunal esitasid Keskerakonna esindaja Priit Seire ja Toomas Tammik valimis­nimekirja Järva valla valimiskomisjonile.

Priit Seire sõnas, et inimesi polnud sugugi lihtne kandideerima saada, sest paljud ei soovi sellega kaasnevat avalikku tähelepanu. «Eks siis ütlesime neile inimestele, et kui soovite kodukoha arengut, siis tuleb ikka endal ka panustada,» lausus ta.

Seire lisas, et põgusalt arutasid nad sedagi, kas tulla Järva vallas Keskerakonna nimekirja asemel välja valimisliiduga, kuid lõpuks otsustasid siiski minna välja erakonna nimekirjaga, kuigi kõik kandidaadid parteisse ei kuulu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles