Paide linnapea visati parteist välja

Tiit Reinberg
Copy
Neli aastat tagasi tähistasid Isamaa Paide piirkonna esinumber Mihhail Feštšin (vasakul) ja Priit Värk valimispeol kohalike omavalitsuste valimiste võitu Paide linnas. Nüüd on nad poliitilised konkurendid.
Neli aastat tagasi tähistasid Isamaa Paide piirkonna esinumber Mihhail Feštšin (vasakul) ja Priit Värk valimispeol kohalike omavalitsuste valimiste võitu Paide linnas. Nüüd on nad poliitilised konkurendid. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide linnapea Priit Värk sai eile õhtul parteikontorist e-kirja, et Isamaa eestseisus viskas ta erakonnast välja. Peale Värgi heideti parteist välja ka temaga koos valimisliidus Uus Paide kandideerivad Jüri Kaugerand ja Viljar Pennert.

Värgile ja tema kaasvõitlejatele heitis eestseisus ette seda, et Isamaa liikmena kandideerivad nad Paide linnas oma valimisliiduga Isamaa vastu.

Värk sõnas, et selline otsus talle üllatusena ei tulnud. «On avalikult teada, et olen erakonnas olnud teisitimõtleja. Mul on omad tõekspidamised ning ma ei hakka neid painutama ühegi partei ja veel vähem seederlaste järgi. Selle pärast sai ka Paides loodud sõpradega valimisliit Uus Paide,» selgitas ta.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles