Linnameeskond teenis suure võiduga punktilisa

Paide linnameeskond teenis tabelisse punktilisa, kui alistas laupäeval kodupubliku ees JK Narva Transi 4:0.

Hindrek Ojamaa andis 23. minutil pika ja täpse tsenderduse kasti. Adressaadiks ei keegi muu kui Henri Anier, kes lahendas olukorra 1:0. Mõni minut enne poolaja lõppu oli duo Ojamaa ja Anier jälle tegudel, kui Anier kasutas kindlalt ära Ojamaa teenitud penalti. Selle tabamusega tähistas Anier hooaja 20. väravat, tõustes Premium liiga üldtabelis väravalööjate tippu.

Teisel poolajal sahistas Paide linnameeskond Narva Transi võrku veel kaks korda. Esmalt andis vahetusest mängu sekkunud Hadji Drame hea tsenderduse, mis leidis Andre Frolovi, kes omakorda kuuelt meetrilt palli peaga võrku saatis. Teist mängu põhikoosseisus alustanud Kristjan Pelt pani 86. minutil kohtumisele punkti, lüües nurgalöögi järel oma hooaja esimese värava.