Valgehobusemäe tehti kõvasti sporti

Ilus sügisilm meelitasid 3.oktoobril paljud pered ja sportlased Valgehobusemäele, kus toimus pika traditsiooniga 28. Albu sügisjooks ning 17. terviseliikumispäev. Teist aastat järjest oli kavas Valgehobusemäe vaatetorni jooks, kus start anti suusasilla juurest ning finiš oli vaatetorni tipus.

Vaatetorni jooksu võitis ajaga 1:21,3 Sander Kaur. Teise koha saavutas Kristjan Roosvald ja kolmanda Rauno Tiits. Naiste parim oli siin ajaga 1:58,1 Mariliis Tiits.

28. Albu sügisjooksu võistluspäeva avasid kuni kuu aastased lapsed, kes jooksid 300 meetrit, kusjuures noorim osaleja oli 1,3 aastane. Edasi võistlesid lapsed 500 ja 1000 meetrisel distantsil. Põhijooksu 11,5 kilomeetrisel distantsil Valgehobusemäe ja Kõrvemaa kaunil maastikul võitis Marek Salla ajaga 46:02:0. Naiste parim oli siin Merilin Jürisaar ajaga 48:32,5. (JT)