Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Koerus istutatakse elukestva õppe puu

Tammepuu. Foto on illustreeriv. FOTO: unsplash.com

​Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioonil Andras täitub tänavu 30. tegutsemisaasta. Aastate jooksul on Andras ühendanud täiskasvanute koolitajaid ning tegelenud elukestva õppe väärtustamise ja edendamisega.

30. sünnipäeval istutavad Andrase liikmed, võrgustikud ja koostööpartnerid üle Eesti kõigis maakondades oma elukestva õppe puu, tähistamaks õppimist kogu elukaare vältel kui meie kestvuse hoidjat.

Koeru istutatav tamm saab ajalooliselt väärika kogukonna kultuuri- ja hariduspinnase. Puu istutatakse 13. oktoobril kl 11 Koeru Haridus- ja Kultuuriseltsi ühe asutaja Liidia Laidineni mälestuspingi juurde.

Puu juurest on vaade kolmele olulisele elukestvaõppega seotud ja Koeru kogukonna erinevaid põlvkondi ühendavale asutusele: Koeru Keskkool, Koeru Lasteaed "Päikeseratas" ja Koeru Kultuurimaja.​

Andras jätkab puu istutamise kommet, mis sai alguse Andrase 20. juubelil, kui 2011. aastal istutati Tallinnas Viru värava mäele must mänd (Pinus nigra) – elukestva õppe puu, mis kasvab seal kenasti tänaseni.

Tagasi üles
Back