Linnameeskonna duubelmeeskond jäi võõrsil alla liidrile

Paide linnameeskond U21 püsib esiliiga eesotsas nagu põhimeeskondki.
Paide linnameeskond U21 püsib esiliiga eesotsas nagu põhimeeskondki. Foto: Maarja Trauss/Paide linnameeskond

Paide Linnameeskond U21 pidi esiliiga 27. voorus tunnistama võõrsil tabeliliidri Maardu Linnameeskonna 1:2 paremust.

Võõrustaval meeskonnal kulus 42. minutit, et lahti muukida paidelaste väravasuu ning hoolimata sellest, et Kristofer Piht vastas 53. minutil 1:1 viigiväravaga, otsustas mängu saatuse 72. minutil Maardu poolt teenitud penalti, mille Ilja Zelentsov ka Mattias Sapi selja taha võrku saatis.

Paide Linnameeskond U21 jätkab tabelis 51 punktiga kolmandal kohal. Teisel kohal on 60 punktiga JK Tallinna Kalev ning liider on tänane võitja Maardu linnameeskond, kellele on kokku 66 punkti.

Paide LM U21 koosseisus mängisid: Mattias Sapp (K), Rasmus Kallas, Martin Kase, Ishaku Konda, Siim Aer, Marten Henrik Kelement (76. minutil vahetusest Carmo Toomet), Joel Kokla, Sander Soo (59. minutil vahetusest Jaagup Luts), Kevin Metso, Kristofer Piht, Hadji Drame.