Aravete perearstid võtavad inimesi vastu tänapäevastes ruumides

Vee perearstikeskuse filiaal töötab Aravetel uutes ruumides. Pereõde Sirle Aava on kohapeal olemas, et vajadusel inimestele nõu anda ja abikätt ulatada. FOTO: Dmitri Kotjuh

Täna avab Aravetel pidulikult uksed uus perearstikeskus, ehkki tohtrid ja õed on seal juba mitu kuud tegutsenud ja inimesi vastu võtnud. Järva valla raha eest ehitatud ruumides on abivajajail kõik võimalused tänapäevaste meditsiiniteenuste saamiseks.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Järva valla hanke ja kinnis­vara peaspetsialist Meelis Kivi ütles, et perearstikeskuse ehitus läks koos käibemaksuga maksma 325 578,96 eurot. Tööde tegemiseks võitis hanke Harju Ehitus ja ruumid valmisid poole aastaga eelmise aasta märtsiks. «Enne ehitust seisid need ruumid selles hoones täiesti kasutuseta,» lisas Kivi.

Enne veel, kui sai sisse kolida, pidid perearstid ruumid sisustama ja töökorda seadma. Seegi võttis oma aja. Esimesena kolis augusti lõpus uutesse ruumidesse Aravete perearst Enn Sults. Septembris tulid tema kõrvruumidesse vastuvõtte tegema Paide Vee perearstikeskuse Aravete filiaali arstid ja õed.

30.11.2021 04.12.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto