P, 2.10.2022

Aravete perearstid võtavad inimesi vastu tänapäevastes ruumides

Anne Põder
, ajakirjanik
Aravete perearstid võtavad inimesi vastu tänapäevastes ruumides
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vee perearstikeskuse filiaal töötab Aravetel uutes ruumides. Pereõde Sirle Aava on kohapeal olemas, et vajadusel inimestele nõu anda ja abikätt ulatada.
Vee perearstikeskuse filiaal töötab Aravetel uutes ruumides. Pereõde Sirle Aava on kohapeal olemas, et vajadusel inimestele nõu anda ja abikätt ulatada. Foto: Dmitri Kotjuh

Täna avab Aravetel pidulikult uksed uus perearstikeskus, ehkki tohtrid ja õed on seal juba mitu kuud tegutsenud ja inimesi vastu võtnud. Järva valla raha eest ehitatud ruumides on abivajajail kõik võimalused tänapäevaste meditsiiniteenuste saamiseks.

Järva valla hanke ja kinnis­vara peaspetsialist Meelis Kivi ütles, et perearstikeskuse ehitus läks koos käibemaksuga maksma 325 578,96 eurot. Tööde tegemiseks võitis hanke Harju Ehitus ja ruumid valmisid poole aastaga eelmise aasta märtsiks. «Enne ehitust seisid need ruumid selles hoones täiesti kasutuseta,» lisas Kivi.

Enne veel, kui sai sisse kolida, pidid perearstid ruumid sisustama ja töökorda seadma. Seegi võttis oma aja. Esimesena kolis augusti lõpus uutesse ruumidesse Aravete perearst Enn Sults. Septembris tulid tema kõrvruumidesse vastuvõtte tegema Paide Vee perearstikeskuse Aravete filiaali arstid ja õed.

Märksõnad
Tagasi üles