P, 25.09.2022

Osa koole jäi sellest nädalast kodusele õppele

Anne Põder
, ajakirjanik
Osa koole jäi sellest nädalast kodusele õppele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kui veel hiljuti ehitasid Laupa põhikooli lapsed koolimaja ette lumest loomi, siis sellest nädalast suundus kogu koolipere kaugõppele.
Kui veel hiljuti ehitasid Laupa põhikooli lapsed koolimaja ette lumest loomi, siis sellest nädalast suundus kogu koolipere kaugõppele. Foto: Laupa Põhikool

Terviseameti neljapäeval avaldatud soovituse järel on sellest nädalast kaugõppel üle Eesti umbes kümmekond kooli. Järvamaal õpivad kodustes tingimustes praegu Türi valla Retla-Kabala ja Laupa põhikoolid.

Türi vallavanem Ele Enn ütles, et Terviseametist tulnud soovitustele tuginedes otsustasid Retla-Kabala kool ja Laupa põhikool esmaspäevast jääda kaugõppele. "Seda tehti eesmärgiga katkestada tekkinud nakkusahelad. Koolis haigestusid mitmed õpilased ja õpetajad. Väiksemates koolides on õpetajaid asendada väga keeruline ning sellisel juhul on targem juba kõigil minna mõneks ajaks koju õppima ning tulla järgmisel nädalal tervena kooli tagasi," lausus ta.

Enn lisas, et koroonast tingitult on sel nädalal suletud ka Türi raamatukogu, kus töötajad on samuti korraga haigestunud.

Märksõnad
Tagasi üles