Eesti muusikute koorekiht annab Rally Estonial kolm tasuta kontserti

Järva Teataja
Copy
5Miinust: (vasakult) Venelane ehk Gameboy Tetris, Põhja-Korea, Lancelot, Päevakoer ja Estoni Kohver.
5Miinust: (vasakult) Venelane ehk Gameboy Tetris, Põhja-Korea, Lancelot, Päevakoer ja Estoni Kohver. Foto: Mart Rauba

5MIINUST, Alika Milova ja Rita Ray annavad sel neljapäeval algava WRC autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia raames Tartus Raekoja platsil kolmel õhtul tasuta kontserdi.

Rally Estonia stardi- ja finišipoodiumist saab pikaks rallinädalavahetuseks Tartu ja kogu Lõuna-Eesti meelelahutuse epitsenter, kus jätkub tegevust kogu perele. Avalöök antakse neljapäeval, 14. juulil kell 15, kui Raekoja platsi kõrval Autovabaduse puiesteel avab uksed ralli EXPO, mille märksõnad on tänavu innovatsioon ning tehnoloogia. Kell 17.30 jagavad WRC tippsõitjad Raekoja platsi poodiumi kõrval fännidele autogramme ja kell 18 algab seal WRC Rally Estonia 2022 suurejooneline avashow.

Piduliku avatseremoonia esimeses meelelahutusplokis esinevad 5Miinust, Trad.Attack!, Grete Paia & Púr Múdd, Bedwetters ft. YASMYN, Jüri Pootsmann, Shaté Tantsukool, Keelpillikvartett ning Tartu Poistekoor. Seejärel näeb stardipoodiumil kõiki tänavusi Rally Estonia võidusõitjaid, kes liiguvad lavalt kohe edasi esimesele kiiruskatsele Raadi mõisapargis, millest jõuab otsepilt ka Raekoja platsile.

Esimese ralliõhtu kroonijuveeliks on kontsert, mis algab stardipoodiumil kell 22.30. 5MIINUST annab spetsiaalselt Rally Estoniaks loodud erishow koos live-bändi, DJ ja Shaté Showgrupiga ning erikülalisena astub lavale Jaan Pehk ehk Orelipoiss.

Reedel, 15. juuli õhtul, toimuvad Rally Estonia stardi- ja finišipoodiumil Tartu Superenduro 2022 ava- ja lõpuüritused. Nende vahel esineb kell 22 publikule Eesti Otsib Superstaari 8. hooaja võitja, särav ja andekas Alika Milova.

Laupäeval, 16. juulil toimub Raekoja platsil vanasõidukite stardipoodium ja väljanäitus. Kell 20 tuleb Tartu Raekoja platsil oma kontserdiga lavale Eesti viimaste aastate üks ainulaadseim artist ja väga kiiresti publiku südamed võitnud Rita Ray. Pärast kontserti antakse sealsamas poodiumil kätte autasud parimatele rallisõitjatele, kes osalesid Rally Estonial Eesti Meistrivõistluste arvestuses.

Pühapäeval, 17. juulil juhatab ralli piduliku lõputseremoonia sisse kell 16 algav Shaté Tantsukooli spetsiaalne tantsushow ja kell 17 sõidavad Raekoja platsil rahva ette tänavuse Rally Estonia võitjad.

Kogu info, programm ja ajakava on üleval siin.

Tagasi üles