E, 3.10.2022

Järvamaa koolid näitavad lapsi liikuma kutsudes head eeskuju

Anne Põder
, ajakirjanik
Järvamaa koolid näitavad lapsi liikuma kutsudes head eeskuju
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide Hammerbecki põhikooli direktor Barbi Valdmann (vasakul) ja huvijuht Helen Trug kinnitavad koolimaja seinale liikuma kutsuva kooli vapiplaati, mis loob koolile lisaväärtust ja seab teda teistele eeskujuks.
Paide Hammerbecki põhikooli direktor Barbi Valdmann (vasakul) ja huvijuht Helen Trug kinnitavad koolimaja seinale liikuma kutsuva kooli vapiplaati, mis loob koolile lisaväärtust ja seab teda teistele eeskujuks. Foto: Dmitri Kotjuh

Sellest õppeaastast on liikuma kutsuva kooli võrgustikuga liitunud juba üheksa Järvamaa kooli. Paide Hammerbecki, Imavere ja Laupa põhikool said maja seinale kinnitada vapiplaadi, mis tähistab kvaliteedimärki ja teistele koolidele eeskujuks olemist.

Hammerbecki põhikooli direktor Barbi Valdmann ütles, et nende kool astus võrgustikku 2020. aastal vahetult enne keerulise koroonaajastu algust.

«Meie esimeseks proovikiviks saigi kaugõppe ajal kodudes olevate laste liikuma innustamine,» selgitas ta. «Mõtlesime selleks välja distantsõppe vahetunnid, kus andsime õpilastele liikumiseks ülesanded ning kaasasime sellesse ka teisi linna asutusi ja ettevõtteid.»

Märksõnad
Tagasi üles