K, 8.02.2023

EKRE valimisnimekiri on Järvamaa poole kaldu

Tiit Reinberg
EKRE valimisnimekiri on Järvamaa poole kaldu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
EKRE kandidaadid riigikogu valimistel Järva- ja Viljandimaal: Jaak Madison (ees vasakult), Elar Niglas, Kalle Grünthal, Valmar Haava (taga vasakult), Mart Järvik, Rein Suurkask, Priit Põder, Annika Veidenberg ja Tarmo Hints.
EKRE kandidaadid riigikogu valimistel Järva- ja Viljandimaal: Jaak Madison (ees vasakult), Elar Niglas, Kalle Grünthal, Valmar Haava (taga vasakult), Mart Järvik, Rein Suurkask, Priit Põder, Annika Veidenberg ja Tarmo Hints. Foto: Tiit Reinberg

Pühapäeval oli Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Järva- ja Viljandimaa ringkonna üldkoosolek, kus selgus üheksa inimest, kes kandideerivad riigikogu valimistel Järva- ja Viljandimaa ringkonnas. EKRE on esimene erakond, kes sai selles valimisringkonnas oma nimekirja kokku.

Üldkoosolekust võttis osa 152 EKRE liiget, kes olid nagu neli ja kaheksa aastat tagasi seda meelt, et ringkonna esinumber on Jaak Madison.

Üllatuslikult ei saanud nimekirjas teist kohta praegu Madisoni asendusliikmena riigikogus olev Kalle Grünthal, vaid Türi abivallavanem Elar Niglas. Grünthal on nimekirjas kolmas.

Märksõnad
Tagasi üles