N, 2.02.2023

Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu

Järva Teataja
Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Juba 20. aastat järjest tähistab Eesti loomakaitse selts loomakaitsepäeva, valides kõige loomasõbralikuma ja -vaenulikuma teo.
Juba 20. aastat järjest tähistab Eesti loomakaitse selts loomakaitsepäeva, valides kõige loomasõbralikuma ja -vaenulikuma teo. Foto: PM/SCANPIX BALTICS

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub ühendama kingiostu heateoga. Seltsi Facebooki lehel toimuval jõuluoksjonil saab soetada kinke tervele perele. Tänavune oksjon keskendub esmajoones kogemuste pakkumisele ning kohaliku käsitöö tutvustamisele. Heategevuslikule jõuluoksjonile saab pakkumisi teha 18. detsembrini.

Eesti Loomakaitse Selts korraldab heategevuslikku jõuluoksjonit juba seitsmendat aastat järjest. Nagu ka varasematel aastatel, lisandub oksjonile iga päev üks uus teenus või toode, mille on annetanud heatahtlikud Eesti ettevõtjad. „Kiire elutempo juures kipub paljudel meist jääma lähedaste jaoks vähe aega, mistõttu oleme väga tänulikud, et tänavune oksjon pakub mitmeid võimalusi kallite inimestega koos aega veeta,“ selgitab ELS-i vabatahtlik Sandra Müür. Muu hulgas leiab oksjonilt Tallinn Swing Dance Society, Laternamatkade ning Hotel Berni annetatud kingitusi.

Olles loomade heaolule pühendunud organisatsioon, ei puudu heategevuslikult jõuluoksjonilt ka neljajalgsele sõbrale mõeldud kingitused. Maitsvad kassidele ja koeradele mõeldud komplektid paneb oksjonile kvaliteetse tooraine poolest tuntud Platinum lemmikloomatoit ning koeraomanike rõõmuks leiab oksjonilt Koerakeele kooli koolituse. Kohalikku käsitööd esindavad teiste seas lustakas pesubränd Good Vibrations, etnohõnguline Marigiti vaibad ning Rahumäe põhikooli annetatud keraamiline küünlaalus.

Heategevuslik oksjon on muutunud seltsile südamelähedaseks traditsiooniks, mille raames kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade aitamiseks.

Oksjoni esemetega tutvuda ning oma panuse saab teha siin!

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Märksõnad
Tagasi üles