P, 4.06.2023

Kevad jõuab pealinna varem

Järva Teataja
Facebook Twitter
Comments
Kevadpealinna maskott Murumoor on veel talvekorteris, ent lähiajal hakkab temagi 20. märtsi ootuses end sättima. Koroonamaski el kevadel kandma ei pea.
Kevadpealinna maskott Murumoor on veel talvekorteris, ent lähiajal hakkab temagi 20. märtsi ootuses end sättima. Koroonamaski el kevadel kandma ei pea. Foto: Dmitri Kotjuh

20. märtsil algab kevad ja jälle saab Türi endale õiguse kanda kevadpealinna tiitlit. Seda, milliseks kujuneb kevadürituste kava ja kas traditsiooniliste ettevõtmiste kõrvale mahub ka midagi uut ja üllatavat, on kevadpealinna toimkond oma koosistumistel juba arutanud.

Kevadpealinna toimkonna juhi Triin Pärna ütlust mööda pole nad veel pikemaid ilmaprognoose uurinud, ent hoolimata sellest, kas kevade esimesel päeval tormab tuul, sajab vihma või lund, kevad jõuab Türile ikka. «Üks asi, mis meie plaane siiski rikkuda võiks, on see, kui sel päeval sajab paduvihma. Kõik muu kannatab ära. Kevad tuleb nagunii,» lausus ta.

Kevade alguse päeval, 20. märtsil võivad juba varahommikul tööle ja kooli liikujad saada üht-teist aimu sellest, et midagi on teoksil, sest linnapildis on siis mõndagi põnevat märgata. Mida ja kus täpselt, selle jättis Triin Pärna saladuseks ja linlastele 20. märtsi hommikuks avastada.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles