P, 4.06.2023

Lõpeb kandideerimine Koolirahu linnaks või vallaks

BNS
Facebook Twitter
Comments
Koolirahu üritusel oli kohal palju maskotte, keda lapsed meelsasti kallistasid.
Koolirahu üritusel oli kohal palju maskotte, keda lapsed meelsasti kallistasid. Foto: Dmitri Kotjuh

Lastekaitse liit kutsub kohalikke omavalitsusi reedeni kandideerima aasta Koolirahu linna või valla tiitlile, et 1. septembril kuulutada välja üle-eestiline koolirahu.

Koolirahu liikumise eesmärk on saavutada üheskoos turvaline ja sõbralik koolikeskkond õpilastele, õpetajatele, koolipersonalile, lastevanematele ja erinevatele kooliga seotud huvigruppidele, teatas Lastekaitse liidu esindaja.

“Sõna "rahu" on tänasel päeval tähenduslikum ja olulisem, kui veel aasta tagasi. Me tahame elada rahu ajal ja rahus - nii globaalses mõõtmes kui iga inimese isikliku elu mõttes. Meie rahu algab meist endist, meie lähedastest, sõpradest, koolikaaslastest, kaasteelistest," ütles Lastekaitse Liidu juhataja Varje Ojala. "Seetõttu ootame Koolirahu välja kuulutamise kohaks ja partneriks 1. septembril kohalikku omavalitsust, mis teadlikult panustab sellesse, et laste kooliaasta on turvaline, toetatud ja sõbralike suhtega, et probleemide korral otsitakse ja leitakse koos lahendusi, et koolirahu oleks aastaringselt tagatud."

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles