P, 4.06.2023

Türi vallavanem: omavalitsustöö on õpetanud, et kõike ei saa nüüd ja kohe

Maarit Nõmm
, Järva Teataja reporter
Facebook Twitter
Comments
«Siin kabinetis pole veel ühtegi minu asja,» ütleb Sulo Särkinen naerdes fotograafi palve peale leida pildile midagi isiklikku. Et Türi on talle väga südamelähedane, haarab Särkinen kätte valla lipu.
«Siin kabinetis pole veel ühtegi minu asja,» ütleb Sulo Särkinen naerdes fotograafi palve peale leida pildile midagi isiklikku. Et Türi on talle väga südamelähedane, haarab Särkinen kätte valla lipu. Foto: Dmitri Kotjuh

Sulo Särkinen (37) on Türi vallavanem olnud poolteist kuud. Omavalitsusjuhi pingelise ameti kõrvalt pole ta jätnud ka oma algatatud ettevõtmisi ning korraldab ära kõik pulmad ja suvepäevad, mis enne vastutavasse ametisse asumist kokku olid lepitud. Samuti vajavad Särkineni tähelepanu tema pere ja neli last ning ellu viimist kolmas perefestival. Aprill oli vallajuhile pöörane kuu. Nii saimegi esimest korda jutule alles mai alguses, kui ta sai lubada endale esimese nii-öelda joogipeatuse.

Sulo Särkinen, millised on olnud esimesed nädalad Türi vallavanemana?

Aprill on olnud väga tihe. Kuigi olen vallavalitsuse süsteemis noortekeskuse juhina töötanud juba aastaid, siis on vallavanem olla midagi muud. Tuli tutvuda kümnete uute inimeste ja uute valdkondadega ning valla lisaeelarve oli koostamisel.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles