P, 24.09.2023

Muusikakoolide lõpuaktustele jagus ka rahvusvahelisust

Kuido Saarpuu
Facebook
Comments
Paide muusikakooli 61. lennu lõpetas 15 noort. See on eriline lend ka direktor Lauri Lugule (ees vasakul), sest nende teekond algas samal ajal: lastel muusikaõppuritena ja temal koolijuhina.
Paide muusikakooli 61. lennu lõpetas 15 noort. See on eriline lend ka direktor Lauri Lugule (ees vasakul), sest nende teekond algas samal ajal: lastel muusikaõppuritena ja temal koolijuhina. Foto: Dmitri Kotjuh

Mai lõpp ja juuni algus ei tähenda lõpuaktusi üksnes üldhariduskoolides, neid peetakse ka huvikoolides. Paide, Türi ja Koeru muusikakool on oma aktuse juba ära pidanud.

Eelmisel nädalal lõpetas Paide muusikakooli 61. lend. Direktor Lauri Lugu ütles, et tänavu oli 15 lõpetajat, neist viis said kiituskirja. Seda on üle aastate kõige rohkem. «Eriline lend see 61., sest meie teekond algas samal ajal – minul koolijuhina ja neil muusikaõppuritena,» ütles ta.

Lugu tundis heameelt selle üle, et esimest korda kooli ajaloos lõpetas neli õppurit muusikakooli lõõtspillierialal (Paide muusikakool saab 3. novembril 65aastaseks – toim).

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles