Linnameeskond tõusis kindla võiduga kolmandaks

Paide Linnameeskond (sinimustas) oli suurelt üle Harju JK Laagrist ja tõusus turniiritabelis kolmandaks. Foto: Dmitri Kotjuh

Eesti jalgpalli Premium liigas võitis Paide linnameeskond pühapäeval 4:0 Harju JK Laagrit. Kindel võit tõstis linnameeskonna liiga tabelis kolmandale kohale, kus ta edestab lähikonkurente kahe punktiga.

Mäng Paide linnastaadionil algas üsnagi luuravalt. Kumbki meeskond ei löönud oma võimalusi ära, kuniks 26. minutil sai Bubacarr Tambedou suurepärase söödu jooksu peale Robi Saarmalt ja esmased pinged olidki paidelastel maas.

Täpselt samasugune olukord tekkis paar minutit hiljem, kuid siis vilistati Tambedoule suluseis. 38. minutil sai paremal äärel söödu Daniel Luts ja lajatas palli värava poole. Pall võttis Harju mängijast küll rikošeti, kuid maandus ikkagi vasakus väravanurgas.