Linnameeskond täiendas ridu Itaaliast tulnud kodumaise jalgpallitalendiga

Järva Teataja
Copy
Paide Linnameeskond omandas Itaalia tippklubilt Roma Laziolt 19-aastase keskkaitsja Robin Kane mängijaõigused.
Paide Linnameeskond omandas Itaalia tippklubilt Roma Laziolt 19-aastase keskkaitsja Robin Kane mängijaõigused. Foto: Paide linnameeskond

Paide Linnameeskond omandas Itaalia tippklubilt Roma Laziolt 19-aastase keskkaitsja Robin Kane mängijaõigused.

Jalgpalliklubi Loo kasvandik Kane siirdus Itaaliasse Viimsi jalgpalliklubist 2021. aasta suvel ning pidas Lazio U19 võistkonna eest 17 kohtumist. Eesti noortekoondiseid on ta esindanud 20 korral.

Robin Kane ütles lepingu sõlmimise järel, et Paide Linnameeskonnaga liitumine on talle suur au. “Olen õnnelik ja elevil, et saan veeta järgmised hooajad Linnameeskonna ridades,” lausus ta. “Usun, et kõik koos ühistesse eesmärkidesse täitmisse panustades me need ka saavutame. Meeskond on mind hästi vastu võtnud ning annan endast parima igal treeningul ja mängul!”

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams iseloomustas noort mängumeest kui tänapäevase kooliga jalgpallurit. “Itaalias sai ta hea kogemuse ning Viimsi jalgpalliklubist on tal samuti all tugev põhi,” kõneles Kams. “Robin, nagu kõik meie plaanidesse kuuluvad noormängijad, sobitub hästi meie strateegiliste ja sportlike eesmärkidega.”

Kane mängijaomadusi kirjeldades tõstis Kams esile tema enesekindlust palliga mängus ning tugevust kaitseduellide võitmisel. “Meie mängustiili silmas pidades on oluline ka tõsiasi, et Kane näol on tegemist vasakujalgse mängijaga. Tere tulemast klubisse, Robin!”

Robini särginumbriks Linnameeskonnas saab 4.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles