Järvamaa võrkpallurid tekitasid publikule parajalt pinget

Silvi Lukjanov

Täna Paide E-Piima spordihallis toimunud Eesti Credit 24 meistriliiga kohtumises võidutses Järvamaa võrkpalliklubi lätlaste üle kahes geimis kindlalt,  kuid kolmandas pani pealtvaatajate närvid parajalt proovile.

Kui kaks esimest geimi tundus, et Järvamaa võrkpalluritel õnnestub täna kõik ja mäng lõpebki kiirelt, siis kolmandas geimis jäädi kohe alguses kaotusseisu 0:5.

Kaks esimest geimi võideti Läti klubi ASK/Kuldiga tulemusega 25: 10 ja 25: 15. Nii ei mõistnud võrkapplihuviline publik, mis toimub meestega kolmanda geimi alguses. Platsil oleks kui teised mehed. Publiku tugeval ergutusel käis punkt- punkti heitlus kuni 19 mängupunktini. Veelgi hoogsamalt kaasaelama asunud publiku nõudmisel suutsid Järvamaa võrkpallurid näidata geimi löpus neilt oodatud mängukindlust ja võit tuli koju seisuga 25:20.