Teisipäevase Järva Teataja tutvustus
Digilehest loe lugusid alates keskööst rubriigist "Paberleht"

FOTO: Järva Teataja

Teisipäevane Järva Teataja kirjutab:

*Eesti tuiksoone, Tallinna–Tartu maantee kiiruskaamerad tabavad suurema osa kiiruseületajatest teolt just Järvamaa lõigul. Valdav osa määratud hoiatustrahvidest on väikesed, kuid rikkujaid jagub.

*Kui praegu võib maakonna kalleima maja või korteri eest küsitav raha tunduda ülemäära suur, siis müüjate meelest see nii ei ole, kõik oleneb oskusest näha hinnast kaugemale.

*Laupäeval oli Paide kesklinn siginat-saginat täis. Oli laat ja leivakonkurss, Padiselt saabusid rattamatkajad, oli muusikat, tantsu ja näitemängu – aegade tuuled olid toonud Paidesse nelja kuninga päeva ja jürilaada.

*Esmaspäeval sooritas Järvamaal eesti keele riigieksamit 217 gümnasisti.

*Arvamusküljel võtavad sõna Kristjan Kõljalg ja Urmas Glase.

*Looduse- ja metsamees Tarmo Mikussaar tunneb muret mägralinnakute pärast, seepärast on tal kaasmetsaomanikele üht-teist meelde tuletada.

*Laupäeval ja pühapäeval kõlas Paide kultuurikeskuses laste laul, sest igakevadise Järvamaa laste lauluvõistluse «Laulukaar 2015» parimad vajasid selgitamist.

*Laupäeval oli Pärnu jõel kuues Türi–Tori kiirlaskumine. Madalast veest ja aeglasest voolust hoolimata olid paatkonnad tänavu nobedamad kui eelmisel aastal.

Tagasi üles