Teisipäevase Järva Teataja tutvustus
Digilehest saab kõiki lugusid lugeda alates keskööst rubriigist "Paberleht"

FOTO: Järva Teataja

Teisipäevane Järva Teataja kirjutab:

*Süütamises süüdi mõistetud noormehed kaebavad kohtuotsuse edasi.

*Laupäeval hukkus Järva- ja Harjumaa teedel sõidetud Matsimäe kiiruskatsel kolm inimest. Neid teid tunnevad hästi ka järvalased, nagu sedagi, et Paide ralli kavast jäi katse Harjumaa-osa hooldamatuse tõttu välja.

*Laupäeval Türil olnud Järvamaa laulu- ja tantsupidu «Ringmäng» tõi kevadpealinna kokku ligi kaks ja pool tuhat lauljat, tantsijat ja pillimängijat, lisaks veel rohkelt publikut. Suurt pidu soosis ka ilmataat.

*Paide linn ja Türi vald tegutsevad selle nimel, et edaspidi ei takerduks kultuurikeskustes tehtavad konverentsid või suursündmuste otseülekanded aeglase internetiühenduse taha.

*Kas kellegi teisena näida on soov või vajadus, kas enda võõraste sulgedega ehtimine võib olla ka kaitse, sobitumise või vahel ka lihtsalt uhkeldamise eesmärk? Nendele küsimustele keskendub üheksas Türi kevadfestival.

*Kui laupäeva pärastlõunal startisid Paide kultuurikeskuse eest fännibussid inimestega pealinna karikafinaali mängu vaatama, ei osanud keegi loota, et poolehoidjaid tuleb staadionile nii palju.

Tagasi üles