Linnameeskond korraldas väravatesaju

Paide linnameeskond ja Rakvere JK Tarvas.
Paide linnameeskond ja Rakvere JK Tarvas. Foto: Paide linnameeskond

Eilse kohtumise Rakvere JK Tarvaga võitis Paide linnameeskond enneolematu skooriga 7:0. Nii ülekaalukat võitu pole meeskond meistriliigas mängides veel kunagi varem saavutanud.

Mäng liigas hetkel viimasel kohal oleva meeskonnaga algas kohe paidelaste dikteerimisel. Sander Sinilaid avas pealöögiga skoori juba viiendal minutil pärast Vjatšeslav Zahovaiko karistuslööki.

Kogu esimene poolaeg kulges paidelaste kontrolli all, kuigi mitmed väravavõimalused jäid napilt realiseerimata. Avapoolaja teisel üleminutil kukutas Rakvere väravavaht Sander Susi karistusalas Lauri Varendi ning penaltit lööma läinud Vjatšeslav Zahovaiko sai kirja oma hooaja 13. värava.