Suurpered ootavad märkamist

Aasta Suurpere 2016 konkursi võitja, seitsmelapseline perekond Aan Tartumaalt.j

FOTO: MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit

Alates esmaspäevast, 17. aprillist saab esitada kandidaate Aasta suurpere konkursile. Eesti lasterikaste perede liidu poolt välja antava tiitli eesmärk on väärtustada ning tunnustada Eesti terveid ja tugevaid suurperekondi.

„Sel aastal juba kaheksandat korda välja antavale Aasta Suurpere tiitlile ootame kandideerima kõiki nelja või enama lapsega Eesti peresid, mille kõik liikmed on tublid, töökad ning teistele eeskujuks,“ sõnas MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. „Eelmisel aastal valiti konkursi võitjaks perekond Aan Tartumaalt. Suurpere vanemad Janne ja Peeter Aan kasvatavad seitset last. Nad on eeskujuks paljudele perekondadele ning neid võib iseloomustada kui aktiivseid, rõõmsameelseid ja avatud inimesi.”

Suurpere aunimetuse annavad ELPL ja Bigbank ühtsuse ning lasterikkuse au sees hoidmise eest suurperele, kus kasvab vähemalt neli last. Tiitel ja sellega kaasnev rahaline preemia summas 4000 eurot antakse võitjale üle 13. mail toimuval traditsioonilisel Suurperepäeval Tallinna Loomaaias.

Kandidaate Aasta Suurpere 2017 tiitlile võivad esitada kõik Eesti asutused, ettevõtted, pereliikmed ja tuttavad Eesti Lasterikaste Perede Liidu veebilehe www.lasterikkad.ee või otselingi kaudu SIIN.

Eelregistreerimine konkursile lõpeb 2. mail kell 10.

Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996. aastal eesmärgiga toetada lasterikkaid peresid Eestis. Organisatsiooni kuulub 19 ühendust, kes koondavad enda alla pered, kus lapsi kasvamas neli ja enam.

Tagasi üles