Noortevaldkonna aasta suursündmusel tunnustatakse parimaid

Riin Luks

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Täna kell 17 algab Fahle Galeriis (Tartu mnt 82) noortevaldkonna aasta suursündmus, kus kuulutatakse välja valdkonna silmapaistvamad tegijad ning haridus- ja teadusminister Mailis Reps annab kätte auhinnad.

 

Tunnustust jagatakse 12 kategoorias: aasta noorsootöötaja, huvikool, noortekeskus, noorteühing või -organisatsioon, osaluskogu ja õpilasesindus, noortemalev, noortelaager, kohalik omavalitsus, noorsootööühing, toetaja noorsootöös, tegu noorsootöös ning pikaajaline panus noortevaldkonda.

Noortevaldkonna tunnustuskonkurssi korraldab haridus- ja teadusministeerium koos Eesti noorsootöö keskusega juba 13. korda. Konkursi eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohapeal,  maakonnas  või üle Eesti.

Noortevaldkonna tunnustuskonkurssi korraldab haridus- ja teadusministeerium koos Eesti noorsootöö keskusega juba 13. korda.

Tunnustusõhtu juht on „Rakett 69“ noorim võitja Karl Vilhelm Valter. Avamine ning haridus- ja teadusminister Mailis Repsi sõnavõtt on kell 17.55. Auhindade kätte algab umbes  kell 18.15 ja kestab 19.30ni.

Tagasi üles