Olümpiafestival jätkus sprintidega
Kaidy Kaasiku sõitis end esikümnesse!

FOTO: EOK

Sarajevos toimuval Euroopa noorte olümpiafestivalil võitis Eesti iluuisutaja Mihhail Selevko hõbemedali uue rekordpunktisummaga 180,29. Kohad esikümnes saavutasid veel iluuisutaja Eva-Lotta Kiibus, kes saavutas 4. koha, ning murdmaasuusatajad Karl Sebastian Dremljuga ja Kaidy Kaasiku, kes teenisid sprindivõistluses vastavalt 6. ja 8. koha. Keidy Kaasiku sai 12. koha.

 

Reedel peetakse Sarajevos olümpiafestivali viimane võistluspäev. Kavas on laskesuusatamise segateade 2x7,5km & 2x6km ning murdmaasuusatamise 4x5km segateade, neist esimene algab Eesti ajas kell 11 ning teine pool tundi hiljem. Laskesuusatamises lähevad starti Lisbeth Liiv, Kerstin Ojavee, Joosep Perv ja Tuudor Palm, murdmaa segatiimis stardivad 22 võistkonna seas numbri 12 all Karl Sebastian Dremljuga, Kaidy Kaasiku, Aleksander Tamm, Keidy Kaasiku. Reede õhtul on ka olümpiafestivali lõputseremoonia, mille raames toimub ka noormeeste iluuisutamise autasustamine. 

Eesti Olümpiakomitee lähetas kuni 15. veebruarini Sarajevos toimuvale talvisele Euroopa noorte olümpiafestivalile 17-liikmelise koondise neljal alal: iluuisutamine, laskesuusatamine, murdmaasuusatamine ja mäesuusatamine. 

Lisainfo!

Eesti koondisesse Euroopa noorte olümpiafestivalil kuuluvad:

  • Iluuisutamine: Eva-Lotta Kiibus ja Mihhail Selevko

  • Laskesuusatamine: Kerstin Ojavee, Lisbeth Liiv, Gerda Narusk, Markus Rene Epner, Tuudor Palm, Markus Faster, Joosep Perv

  • Murdmaasuusatamine: Keidy Kaasiku, Kaidy Kaasiku, Johanna Udras, Aleksander Tamm, Albert Unn, Karl Sebastian Dremljuga    

  • Mäesuusatamine: Carmen Piho, Erik Sume            

Tagasi üles