T, 17.05.2022

Korba külas hukkus kahe auto kokkupõrkes mees

Tiit Reinberg
Korba külas hukkus kahe auto kokkupõrkes mees
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Alles mõned päevad tagasi sai Tallinna-Tartu maanteel juhutunud liiklusõnnetuses hukka 50aastane mees. Ka uus aasta algas Järvamaal traagilise liiklusõnnetusega.
Alles mõned päevad tagasi sai Tallinna-Tartu maanteel juhutunud liiklusõnnetuses hukka 50aastane mees. Ka uus aasta algas Järvamaal traagilise liiklusõnnetusega. Foto: Virgo Pärn /TV 3

Eile kell 18.07 teatati raskest liiklusõnnetusest Järva maakonnas Korba külas Tallinn-Tartu maantee 78. kilomeetril, kus põrkasid kokku kaks sõiduautot. Ühte autot juhtinud mees sai avariis paraku sedavõrd raskelt viga, et meedikutel ei õnnestunud haiglas tema elu päästa.

Esialgse info kohaselt kaldus sõiduauto Volkswagen hetkel teadmata põhjusel vastassuunavööndise ning põrkas kokku seal vastu tulnud sõiduautoga Subaru. Volkswagenit juhtinud 50-aastane mees viidi haiglasse, kus meedikutel kahjuks tema elu päästa ei õnnestunud ning ta suri eile õhtul. Kiirabi viis haiglasse ka Subarut juhtinud 50-aastase mehe, kellel seal vigastusi ei tuvastatud ning mees lasti koju. Rohkem inimesi õnnetuse hetkel autodes ei olnud.

Paide politseijaoskonna välijuht Heigo Tamsalu rääkis, et vastassuunda kaldunud Volkswagenil olid ees naastrehvid ning taga lamellrehvid. „Selline kombinatsioon, kus autol on ees naast- ja taga lamellrehvid ei ole liikluses lubatud, sest erinevate rehvitüüpide kasutamine muudab auto juhitavuse oluliselt halvemaks. Paraku oli esialgse info kohaselt Volkswageni juhil õnnetuse hetkel lahti ka turvavöö, mis oleks nõuetekohaselt kinnitatuna vähendanud oluliselt vigastuste raskust,“ ütles Tamsalu.

Märksõnad
Tagasi üles