Levadialaste kübaratrikk jättis Paide noored jalgpallurid punktita

Paide Linnameeskond U21 ei suuda veel esiliigas vastaseid üllatada.
Paide Linnameeskond U21 ei suuda veel esiliigas vastaseid üllatada. Foto: Anne Põder

Esmaspäeva õhtul Tallinnas Lasnamäe staadionil peetud jalgpalli esiliiga kohtumises pidid Paide Linnameeskonna U21 noored tunnistama Tallinna FCI Levadia 3:0 paremust.

Paide noormängijad jäid kaotusseisu juba kohtumise esimesel minutil kui vastane võttis ette jõulise rünnaku ning Henri Käblik lõi palli väravavõrku. Paide mängijad ei jõudnud veel ehmatusest ülegi saada, kui pall oli jälle 7. minutil nende väravas. Ka selle värava vormistaja oli Henri Käblik.

Seejärel võtsid paidelased end siiski kokku ning enam Levadiat nii lihtsalt oma värava alla ei lasknud. Ent samas ei suutnud nad ise eriti võimalusi vastuväravaks luua.