Vastane viigistas viikingitega veerandfinaalseeria

Korvpalli esiliiga põhiturniiri neljanda kohaga lõpetanud Paide Viking Window meeskond (sinivalges) kohtus kodusaalis G4S Noorteliigaga ja võttis kindlalt 73:58. Eile võõrsil peetud korduskohtumises saadi aga 74:75 kaotus, mis tähendab, et veerandfinaalseeria läheb kolmanda ja otsustava kohtumise peale.

Veerandfinaalides mängitakse kahe võiduni. Kolmas ja otsustav kohtumine peetakse järgmisel nädalal Paides.

«Ma arvan, et ei pea veerandfinaalseeriaks mehi kuidagi teistmoodi motiveerima,» ütles eelmisel nädalal Paide Viking Window peatreener Janno Viilup. «Kõik mäletavad eelmist aastat. Usun, et mehed näitavad, et väärime kohta finaalis. Samas on pall ümmargune ja eks nooredki taha esiliigas medalit saada.»

Seeria võitja edeneb final fouri. Nelja parima lõppmängud on plaanitud 20. ja 21. aprillile.

Samad meeskonnad kohtusid omavahel ka eelmise aasta veerandfinaalis. Toona lülitasid noored 2016. aastal esiliigas esimeseks tulnud Paide Viking Window tulemusega 2:1 finaalturniirilt välja.