Neljapäevase Järva Teataja tutvustus
Digilehest loe lugusid alates keskööst rubriigist "Paberleht"

FOTO: Järva Teataja

Neljapäevane Järva Teataja kirjutab:

* Kui seni on koerulased pidanud vana mööbli, katki läinud pesumasina või külmiku äraandmiseks ootama kaks korda aastas korraldatud jäätmeringe, siis nüüd saab need ära anda vastvalminud jäätmejaama.
 
* Järvamaa kutsehariduskeskus sai algavaks õppeaastaks üle 650 avalduse, mis päädis 570 õpilase kooli õppima asumisega. Järvamaa kutsehariduskeskuse arenguspetsialist Valev Väljaots sõnas, et tänapäeva suundumus on erialased lühiõppekavad ja vanemaealiste osa suurenemine õpilaste üldarvus. «Selle tulemus ongi üle aastate suurim õppijate arv. Käesoleval õppeaastal on Järvamaa kutsehariduskeskuses üle tuhande õppuri,» lausus ta.


* Juuni esimesel päeval alanud ja augustiga lõppenud suplushooaeg pakkus Järvamaa rannavalvuritele omajagu tööd, sest järjest kõrgemale kerkinud õhutemperatuur tõi veekogude äärde rohkem rahvast, kelle turvalisusel tuli silma peal hoida.
 
* Põllumajandusolümpial «Agr¬Olympics 2018" sai Eesti esindus igati tubli kaheksanda koha, millele aitasid kaasa ka poole võistkonnast moodustanud Järvamaa kutsehariduskeskuse õppurid.
 
* Pühapäeval kogunes Paidesse ligi poolsada korvpallitüdrukut, kes said õppida naiste rahvuskoondise mängijate ja noortetreenerite õpetussõnade järgi. Tublimatele heitis koondise peatreener juba varakult silma.
 
* Laupäeval on Jäneda laadal võimalik tutvuda Põhja-Eesti kohaliku toidu turualaga, osaleda Magasimaa talu töötoas, õppida valmistama õnge ja ürditeed. Pealaval kuulutatakse välja Põhja-Eesti esindusjook 2018.

    Tagasi üles