Teisipäevase Järva Teataja tutvustus
Digilehest loe lugusid alates keskööst rubriigist "Paberleht"

FOTO: Järva Teataja

Teisipäevane Järva Teataja kirjutab:

* Viimasel ajal on Paides sagenenud ühe pikemat kasvu keskealise purjus mehe külaskäigud teenindusasutuste naistöötajate juurde. Inimesed on hädas, sest mees sajab keset päeva nende juurde sisse, ajab rumalat juttu, tülitab kliente ja kipub isegi käperdama.
Paide spordikeskuse ujula administraator Anne Raiski ütles, et too mees on tikkunud majja korduvalt ja on sealkandis teada-tuntud tülikas tegelane. «Enamasti on ta purjus, kui sisse tahab tulla. Ta on pannud mulle siia isegi alkoholipudeli letile ja öelnud, et hakkame nüüd koos jooma,» lausus ta.
 
* Kiviring ja kiigepark, uks teise maailma ja nelja ilmakaarde suunduvad rajad – see kõik on osa tasapisi valmivast rahvusvahelisest joogakeskusest Esnas.
 
* Koerus vääristatud saematerjali tootmisele keskendunud aktsiaselts Natural on kasvuteel. Ettevõte on võtnud uueks suunaks katusefermide tootmise ning paneb tuleval aastal tööle uue sortimis- ja höövelliini.
 
* Innove Rajaleidja võrgustikku ootab uuel aastal ees muutus seoses karjääriteenuste reformiga. Reformi tulemusel liiguvad 1. jaanuarist noortele mõeldud karjääriteenused üle töötukassasse. Ümber mängitakse ka juhikohad.
 
* Paide Kuldkrooni restoranis pälvis kunagi ohtralt tähelepanu eriline ümar baarilett, mis mahutas enda ümber istuma terve seltskonna inimesi. Pühapäeval rändas kuldsete kroonikestega baarilett uude asupaika Öötla mõisas. Nelja Kuninga hotelli peaadministraator Merike Ivanov ütles, et baarilett on sama vana kui restoran ehk siis aprillis möödunuks selle kasutuselevõtust 24 aastat. «Kuna me baari enam ei pea, pole lett juba aastaid otstarbekohast kasutust leidnud ja kui aus olla, siis neelas see söögisaalist kenakese hulga ruumi,» lausus ta.
 
* Koos Alfred Neulandi 19. mälestusvõistlustega olid Valgas ka Eesti juunioride U20 meistrivõistlused, kus järvalased võitsid seitse medalit.

Tagasi üles