Valla võrkpalliliiga sai põnevust juurde

Võrkpall

FOTO: Internet.

Järva valla võrkpalli rahvaliiga sai eelmise nädalal jätku teise vooru mängudega.

Aravete, Koeru ja Järva-Jaani spordihoonetes peetud seitsmes kohtumises oli edukaim Imavere võistkond, kes kogus kahest mängust maksimaalsed kuus punkti alistades Järva-Jaani võimlas peetud kohtumistes 3:0 nii Aravete kui ka Järva-Jaani ratta- ja suusaklubi. Aravete ja Järva-Jaani RSK omavahelise kohtumise võitis Aravete 2:1.

Aravete spordi- ja tervisekeskuse juhataja Leo Matikainen andis teada, et Aravete spordihoones peetud kohtumised olid tasavägised ja kuigi Järva-Jaani kaotas avamängus Amblale 1:2, siis Koeru võistkonna 3:0 alistamisega lisandus neile turniiritabelisse neli lisapunkti. Kolm lisapunkti teenis Ambla, kes alistus omakorda Koerule 1:2.

Teise vooru põnevaim kohtumine toimus Matikaineni sõnul Koeru spordihoones, kus kohtusid tabeliliidrid Järva vallavalitsus ja Latter. Oodatult tasavägise kohtumise võitis Latter 2:1.

Leo Matikainen ütles, et kokkuvõttes on tabeliseis põnev, sest punktivahed on väikesed ja osadel võistkondadel ka üks mäng vähem peetud.

Liidriks on hetkel Imavere kaheksa punktiga kolmest mängust. Turvaliselt liidrid end aga tunda ei saa, sest nende kannul on seitsme punktiga Latter (kolmest mängust) ja Järva-Jaani (neljast mängust) ning kuue punktiga Järva vallavalitsus (kolmest kohtumisest). Ka tabeli alumisest nelikust võivad veel kõik võistkonnad hellitada lootust play-off mängudeks jõuda tabeli ülemisse poolde. Nii on Aravete punktisaak hetkel viis punkti (neljast mängust), Amblal neli punkti (neljast mängust), Koerul kolm punkti (kolmest mängust) ja Järva-Jaani RSK-l kaks punkti (neljast mängust).

Järva valla võrkpalli rahvaliiga järgmised mängud ootavad ees 18. veebruaril. (JT)

 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles