Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Reedel avalikustatakse ajakirjanduspreemiate võitjad

FOTO: Järva Teataja

Eesti Ajalehtede Liit (EALL) korraldab reedel, 2. märtsil Tallinnas Õpetajate Majas piduliku tseremoonia, kus avalikustatakse konkursi „Ajakirjanduspreemiad 2017“ võitjad.

 

Ajakirjanduspreemiate üleandmise tseremoonial avalikustatakse aasta ajakirjanik 2017.

Ajakirjandustaustaga eraisikud Hans H. Luik, Igor Rõtov, Toomas Leito, Jüri Ehasalu ja Margus Mets annavad üle elutööpreemia ja noore ajakirjaniku preemia.

Tseremoonial avalikustatakse 2017. aasta parima arvamuse, olemusloo ja uudise võitjad nii üleriigilises kui ka maakonnalehtede kategoorias (kandeerivad ka Järva Teataja ajakirjanikud Anne Põder ja Birgit Itse). Selguvad ka võitjad parima venekeelse loo ja arvamuse ning multimeedia kategoorias. Samuti antakse üle kujunduskonkursi kuldauhinnad.

Koos Eesti Pressifotograafide Liidu, Canoni ja Overalliga antakse üle fotoauhinnad: autasu saavad 2017. aasta parima pressifoto autor ning parima uudisfoto, olemusfoto (JT fotograaf Dmitri Kotjuh), spordifoto ja portreefoto autor. Eesti Pressifotograafide Liit annab üle ka aasta parima video auhinna.

Eesti Pressifotograafide Liit avab Tallinnas Viru keskuse aatriumis 2. märtsil parimatest mullustest pressifotodest näituse ja esitleb raamatut „Eesti Pressifoto 2018“.

 

Tagasi üles
Back