Järvamaale lisandus pea 20 koroonahaiget

Järva Teataja
Copy
Viimase ööpäeva jooksul lisandus koroonastatistikasse 370 uut nakatunut.
Viimase ööpäeva jooksul lisandus koroonastatistikasse 370 uut nakatunut. Foto: Kristjan Teedema

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 2976 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 416 ehk 14% testide koguarvust. Järvamaale lisandus 17 diagnoositut.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 260 inimesel. 208 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 72, Lääne-Virumaale 19, Järvamaale 17 ning Tartumaale 14 uut positiivset koroonaviiruse tuvastamise testi tulemust. Pärnumaale lisandus seitse ning Jõgeva-, Rapla-, Võru- ja Valgamaale neli uut juhtumit. Viljandimaale lisandus kolm, Saaremaale kaks ning Lääne- ja Põlvamaale üks uus nakatunu. Nelja positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 558,7 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 10,9%.

Tänahommikuse seisuga viibib haiglas 431 COVID-19 patsienti.

Eile algas Eestis COVID-19 vaktsineerimine. Kokku tehti 207 vaktsineerimist. Esimesena alustati haiglate, kiirabide ja perearstikeskuste tervishoiutöötajate vaktsineerimisega Ida-Virumaal, Tallinnas ja Tartus ning alates sellest nädalast järk-järgult juba üle Eesti.

Tagasi üles