Jalgpallurid alustasid kõrgemates liigades hooaega

Anne Põder
, ajakirjanik

Nädalavahetusel algas hooaeg kahel kõrgemates liigades mängiva Paide linnameeskonna võistkonnal. Esindusmeeskonna pühapäevasel mängul Pärnu JK Vapruse vastu oli tähelepanu suurem, sest just pärnakad röövisid eelmisel aastal meeskonnalt olulisi punkte. See eeldas tulist vastasseisu, kus teatav eelis oli toetava kodustaadioniga Pärnul. Linnameeskonna noored seevastu läksid Tallinnas vastamisi FC Flora U21ga, kellest eelmisel aastal said paaril korral jagu.

Paide linnameeskonna ja Pärnu JK Vapruse Premium liiga hooaja avakohtumises tuli külalismeeskond rahvasuus karu koopaks kutsutavalt Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakult siiski terve nahaga ära. Paidelastel õnnestus väljakuperemehed alistada 3:0.

Esimese poolaja mängupilt oli veidi kompav. Tõsi, Paide linnameeskond oli justkui särtsakam ja ründavam ning mängis rohkem palliga, kuid väravani rünnakud siiski ei jõudnud. Poolajavile kõlades oli tablool seis 0:0.