iDeal kampaania

Neljapäevase Järva Teataja tutvustus
Digilehest saab kõiki lugusid lugeda alates keskööst rubriigist "Paberleht"

FOTO: Järva Teataja

Neljapäevane Järva Teataja kirjutab:

*Paide võimuliidus kaalukeeleks olev linnavolikogu aseesimees Janno Lehemets pääses linnale kuuluvas Paide Halduses palgale ilma konkursita.

*Järvalane Toomas Agasild ütleb, et kogu tema töömeheelu ehk 40 aastat on möödunud Mäos. Tööstusküla ja mitme sealse ettevõttega seotud Agasild on tänavuse Järvamaa elutööpreemia laureaat.

*Punakirjandus ja 30 aasta tagused ajalehed-ajakirjad – Väätsa prügilas ei jaksatagi enam imestada, kuidas need kodudest juba otsa ei saa. Tegelikult pole vahet, kas leht on koltunud või eile trükist ilmunud, vanapaberikampaania kogus kõik kokku.

*Reedel on Türi kultuurikeskuses ideeturg, mis kätkeb endas küsimust, milline võiks olla elu maal ehk väljaspool Tallinna ja Tartut aastal 2025.

*Kaheksandat kuud lapseootel pereõe Janne Nuudi Tartu tervishoiu kõrgkooli lõputöö käsitles loote meelelist arengut ja selle arendamise võimalusi. Uuringut esitles ta Paides üle-eestilisel ämmaemandate kevadkonverentsil.

*Türi-Allikul Veskisillal sõidetud romurallit vaatas pealt ligi 2500 inimest, tehes sellest maakonna ühe populaarseima spordisündmuse. Rammimis- ja lõhkumiskunsti näitas rekordpalju autosid.

*Albu, Retla ja Väätsa põhikool esitasid «Ettevõtliku kooli» konkursile esitasid kamba peale viis edulugu, kolm üle-eestilisele võistlusele pääsejat valib Järvamaa arenduskeskus välja hiljemalt juunis.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles