L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Võitjate suhtes valitses üksmeel

Birgit Itse
Facebook Twitter
Comments
Tudengitest esikoha noppinud Mairo Seire kollektsiooni esitluse algus oli meeldejääv, kuigi kahtlusi tekitas selle vulgaarsuste põhjendatus.
Tudengitest esikoha noppinud Mairo Seire kollektsiooni esitluse algus oli meeldejääv, kuigi kahtlusi tekitas selle vulgaarsuste põhjendatus. Foto: Germo Aabla

Laupäeva 15. korda Paides olnud konkursil MoeP.A.R.K näitas oma loomingu paremikku 20 noort moeloojat kolmes vanuserühmas. Parima suhtes olid tööde hindajad ja pealtvaatajad ühte meelt.

Žürii koosseisus Triinu Ollema, Anu Kikas, Jenni Korjus, Anu Pink ja Merlin Kase on oma paremiku selgitanud ja parasjagu käib vanema vanuserühma võitjate väljakuulutamine.

Kolmas koht: Karl-Joonas Alamaa «Expectations». Kõlab aplaus. Ärevus suureneb. Pöidlad on pihus. Teine koht: Laura-Maria Jõgi «Motiiv». Aplaus. Rocca al Mare kooli õpilane Elis Käär ohkab pettunult. Tema ees seisev žürii liige meigikunstnik Jenni Korjus kuuleb seda ja muigab endamisi. «Oota veidi!» ütleb ta mõttes.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles