Sisukord
Paberleht
Postimees

Pilt Facebookis viis menubändi kontserdile

3 min lugemist
  • Pere lapsed on bändi järgi nime saanud
  • Kitarrist Slashi mänguoskus meeldis väga
Päikeseloojangul kontserdilt lahkudes oli Roosi väga rahul, et sai võimaluse omanimelist bändi näha ja kuulda. FOTO: Erakogu

Üheksa-aastase Türi tüdruku nimi kõlab nagu maailmakuulsa menubändi nimi, ja see pole juhus. Juhus oli see, et Roosi Gansen (9) koos vanematega ansambli Guns N` Roses kontserdil käis.

Tellijale Tellijale

Gansen Roosi kõlab üsna samamoodi nagu Guns N` Roses (ganz än` rõuzis – toim). Roosi teab ise ka, et on oma nime ema lemmikansambli järgi saanud, sest ema on seda talle rääkinud. Tüdruku meelest on see väga lahe, et tema nimi on inspireeritud maailma ühe kuulsaima ansambli nimest. «Roos on väga ilus lill ja roses tähendab inglise keeles roose. Selle bändi nimi on ka relvad ja roosid,» rääkis Roosi.

Tüdruku ema Kairi Gansen tunnistab, et enne esmaspäeva õhtul Tallinnas toimunud kontserti oli tema ainus tõeline fänn peres ning nii Roosi kui ka tema vend Aksel on nime saanud selle ansambli järgi. Endale ja abikaasale olid neil piletid juba ammu ostetud, kuid kuna tütar sellise muusika suhtes erilist vaimustust üles ei näidanud, oli esialgu plaan minna mehega kahekesi.

28.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto