Sisukord
Paberleht
Paberleht

Postipunktide sulgemislaine käib üle ka Järvamaast

4 min lugemist
  • Türi valda alles kolm postipunkti: Oisus, Väätsal ja Türil
  • Aasta lõpu seisuga suletakse postipunkt Sargveres, Viisus, Kabalas ja Kärus
Teisipäeval Käru postipunkti ümbrikke ja postkaarte ostma tulnud Tiia Tuisu sõnul polnud ta postipunkti võimaliku sulgemisega kursis. Raamatukogu juhataja Ilme Säde ja ajutiselt laenutaja rolli täitnud Türi vallavalitsuse raamatupidaja Maive Leifi käest kuulis ta seda esimest korda. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Käru raamatukogus on veidi teistmoodi nädal – laenutusleti taga on ametis hoopis uued näod. Nii näiteks üllatas esmaspäeva hommikul raamatukokku tulnuid Türi valla kultuuri- ja spordikomisjoni esimees Mati Sadam, kes end uues ajutises ametis proovile pani.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Päeva neli esimest külastajat aga tundsid muret hoopis millegi muu kui raamatulaenutuse pärast. Nad kurtsid, et kui jutud selle kohta, et postiettevõte Omniva raamatukoguga ühe katuse all asuva postipunkti sulgeb, tõele vastavad, on see kohalikele suur löök.

Raamatukogu juhataja Ilme Säde sõnas, et temale on teadmata, mis ajast postipunkt uksed sulgeb, ent vallavalitsusest on tulnud teavet, et Omniva on sellise ettepaneku edastanud.

27.10.2020 29.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto