Teatevõistluste finaalis näeb Järvamaa kahe kooli lapsi

Laupa põhikooli õpilased võitlesid end algklasside teatevõistlusel «Tähelepanu, start!» väikeste koolide arvestuses finaali. FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Tuleval laupäeval sõidavad Tartusse «Tähelepanu, stardi!» lõppvõistlusele üle pika aja Järvamaa kahe kooli lapsed. Kui Türi põhikooli õpilased on finaalis juba tuntud tegijad, siis Laupa põhikooli teatevõistlejad pole varem edasi pääsenud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Väikeste koolide poolfinaal toimus eelmisel nädalal Paide E-piima spordihallis ja sinna pääses osalema kümme kooli. Järvamaad esindas ainsana Laupa põhikooli võistkond. Laupa põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja Liisa Gritšenko ütles, et oli suur au saavutada neljas koht ja kuuluda viie finaali pääsenud kooli sekka. «Eelmisel aastal oli edasipääsejaid kuus ja siis jäime napilt finaali ukse taha ehk seitsmendaks,» märkis ta.

Gritšenko lausus, et Järvamaa parima väikekoolina on Laupa alati poolfinaalis olnud, kuid enamasti on seal teekond ka lõppenud. Seekord oli õpilaste tahe võita suur ja nad andsid tema hinnangul endast parima.

02.12.2021 05.12.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto