Sisukord
Paberleht
Paberleht

Komisjon soovitas Väätsal Gorbatšovi meenutada

2 min lugemist
Lauri Läänemets (vasakul) räägib aasta küla konkursi komisjonile iga-aastasest kortermajade festivalist. Järgmine kortermajade festival toimub 3. augustil ning sellel aastal on teemaks pulmad. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Teisipäeval jõudis aasta küla konkursi komisjon Väätsale. Neile tutvustati kahetunnise jalutuskäigu ajal küla ajalugu ja tähtsamaid ehitisi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Komisjon, eesotsas esimees Henn Põlluaasaga, oli kutsutud kella poole kaheks lõunatama kohalikku Väätsa kohvikusse. Kell kaks alustati Väätsa rahvamaja ees küla tutvustamist. Kohal oli umbes 15 inimest.

Esimesena räägiti lahti nii traditsioonilised üritused rahvamajas kui ka tulevikuplaanid. Samuti tutvustas oma tegemisi Väätsa eakateklubi Ristikhein. Väätsa endine vallavanem Lauri Läänemets rääkis, et väga palju üritusi saab algatuse just kohalikelt inimestelt. «Meil on traditsiooniks saanud nii rahvamaja akende kaunistamine jõulude ajal, kortermajade festival kui ka lumememmede paraad. Kui aga tulevikku vaadata, siis on plaanis mõnel talvel järve saarele luua jõulutulede linnak, kus oleks ilus jalutamas käia. Ühesõnaga, nagu te aru saate, on Väätsa selline koht, kus kõik hullumeelsed mõtted võivad ühel või teisel viisil tõeks saada,» sõnas Läänemets.

22.10.2020 25.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto