Sisukord
Paberleht
Postimees

Uudistajad pääsesid tervisekeskuse suletud uste taha

3 min lugemist
Türi tervisekeskus. Foto: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Laupäeval olnud maal elamise päeval avasid asutused ja ettevõtted uksi, et tutvustada neis pakutavaid võimalusi neile, kes mõlgutavad peas linnast maale kolimise mõtteid. Türil sai muu hulgas uudistada ka vastvalminud tervisekeskust.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuigi ühtegi võimalikku Türi valda kolijat laupäeva ennelõunase tutvustustuuri ootel vastvalminud tervisekeskuse ees ei seisnud, polnud ringkäiku juhatama tulnud tervisekeskuse juhatajal Toomas Tammel põhjust huviliste vähesuse üle kurta. Veel enne, kui ta maja automaatuksed avas, oli tervisekeskuse ette kogunenud mitmekümnepealine seltskond, valdavalt eakad linlased.

«Nii palju ruumi!» ahhetas nii mõnigi hoonesse sisenenu. Võrreldes praeguse tervisekeskusega on maja tõepoolest esmapilgul avaram ja heledates toonides seinad üksnes rõhutavad seda. Tegelikult Toomas Tamme andmetel kaht hoonet pindalalt võrreldes suurt erinevust polegi. «Mõni ruutmeeter siia-sinna on mõlema hoone üldpinna suurus 1700 ruutmeetrit ja lisaks kõrval asuv kiirabibaas, mille suurus on ligikaudu 200 ruutmeetrit,» täpsustas ta.

21.05.2020 25.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto