Uudistajad pääsesid tervisekeskuse suletud uste taha

Türi tervisekeskus. Foto: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Laupäeval olnud maal elamise päeval avasid asutused ja ettevõtted uksi, et tutvustada neis pakutavaid võimalusi neile, kes mõlgutavad peas linnast maale kolimise mõtteid. Türil sai muu hulgas uudistada ka vastvalminud tervisekeskust.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kuigi ühtegi võimalikku Türi valda kolijat laupäeva ennelõunase tutvustustuuri ootel vastvalminud tervisekeskuse ees ei seisnud, polnud ringkäiku juhatama tulnud tervisekeskuse juhatajal Toomas Tammel põhjust huviliste vähesuse üle kurta. Veel enne, kui ta maja automaatuksed avas, oli tervisekeskuse ette kogunenud mitmekümnepealine seltskond, valdavalt eakad linlased.

«Nii palju ruumi!» ahhetas nii mõnigi hoonesse sisenenu. Võrreldes praeguse tervisekeskusega on maja tõepoolest esmapilgul avaram ja heledates toonides seinad üksnes rõhutavad seda. Tegelikult Toomas Tamme andmetel kaht hoonet pindalalt võrreldes suurt erinevust polegi. «Mõni ruutmeeter siia-sinna on mõlema hoone üldpinna suurus 1700 ruutmeetrit ja lisaks kõrval asuv kiirabibaas, mille suurus on ligikaudu 200 ruutmeetrit,» täpsustas ta.

Tagasi üles