Sisukord
Paberleht
Paberleht

Linna kalmistute dokumente hoiab edasi korras senine ettevõte

2 min lugemist
  • Kuigi algul oli pakkumises ka kalmistuvahi töö, jätkab seda Paide Haldus
  • Linnavalitsus soovib järgmise kalmistuhankega sõlmida lepingu kolmeks aastaks
  • Sillaotsa kalmistut ootab ees laienemine
Sillaotsa kalmistul omaste haudadel käijad on öelnud kalmistuvahile hea töö eest kiidusõnu, mis kinnitab, et kalmistu on korras hoitud. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Paide linnavalitsus sõlmis 2020. aastaks Reopalu ja Sillaotsa kalmistu dokumentatsiooni ja registri pidamiseks ning kabelite halduseks lepingu matusetalitusbürooga Hingesaatjad, kes tegi seda tööd ka siiani.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paide linnavalitsuse haldus­spetsialist Rein Säinas ütles, et hankele tuli pakkumus kahelt Paides tegutsevalt matuseteenuseid osutavalt ettevõttelt. Lepingu sõlmis linnavalitsus neist soodsaima pakkumise teinud Hingesaatjatega, kellele maksab teenuse eest iga kuu koos käibemaksuga 360 eurot. Läinud aastal maksid samad tööd 333,33 eurot.

Teenuseosutaja ülesanne on Paide linna kalmistute dokumentatsiooni hallata, sealhulgas vastavaid päevikuid pidada, matmislubasid väljastada, matuseid registreerida, kalmisturegistrit pidada, kabeleid ja külmutusruumi hallata, külmutusseadmeid hooldada ja remontida ning hauaplatse välja anda.

24.09.2020 26.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto