iDeal kampaania

Head ajad ettevõtluses toovad kasu ka sportlastele

  • Järvamaa ettevõtted toetavad sporti meelsasti
  • Enamasti peab toetust küsima sportlane ise
  • Ka väike toetus võib vahel väga suureks abiks olla

Eelmisel aastal käivitunud fännibusside projekti üks suurimaid toetajaid oli AS Terasman, mille Aravete tootmist juhib Alo Aasma (paremal). Paide linnameeskonna kogukonnajuht Arto Saar käis Aasmat selle eest tänamas.

FOTO: Facebook: Paide linnameeskond

Kui ettevõtetel läheb hästi, ei anna see põhjust rõõmustada mitte ainult firmajuhtidele või töötajatele. Sageli tähendab see head ka spordiüritustele ja sportlastele, kellest paljud sõltuvad ettevõtete toest. Järvamaal on firmasid, kes hea meelega sportlaste tegemistele ja spordiüritustele õla alla panevad.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Üks ettevõte, kes on juba aastaid Järvamaa sporti investeerinud, on AS Viking Window. Pikka aega on ta olnud Paide-Türi rahvajooksu toetaja ja sponsinud Paide Viking Window korvpallimeeskonda.

AS Viking Window juhatuse liige Toomas Agasild meenutas, et kui nad kunagi Paide-Türi rahvajooksu toetama hakkasid, tundus see olevat üritus, millel võiks olla võimekust veel kaua jätkuda ja kasvadagi. 2007. aastal sõlmiti leping viieks aastaks, aga nüüd on toetus kestnud juba oluliselt kauem.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles