Sisukord
Paberleht
Paberleht

Oh, sul on bänd või? Tahan ka!

4 min lugemist
  • Koolis tegutseb ka õpetajate bänd
  • Lagoon 5 saab prooviks kokku kord nädalas
  • Ansambel unistab esiksinglist
Nagu õpetajad ees, nii õpilased järel: Järva-Jaani õpetajate ansamblile Projekt Õpsid sekundeerib nüüd õpilasbänd Lagoon 5 koosseisus Anabela Jürgen (tagareas vasakult), Hanna-Liisbeth Oja, Marii Eleen Mõtsnik. Esireas istuvad juhendaja Tarmo Kesküll ja Tristan Puss. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Ilmselt tõuseksid maakonna haridustegelased veidi tagajalgadele, kui teha ettepanek nimetada Järva-Jaani gümnaasium ümber muusikagümnaasiumiks. Aga selle mõttega võib ju vaikselt mängida, kui nii lühikese aja jooksul on koolis tegevust alustanud kaks bändi. Tundub, et see on üksnes algus.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Kõige paremad asjad juhtuvadki juhuslikult,» leiab Järva-Jaani gümnaasiumi viienda klassi õpilane Marii Eleen Mõtsnik. Juhuslikkuse ja heade juhtumiste teooriaga on nõus ka Tristan Puss, Anabela Jürgen ja Hanna-Liisbeth Oja, kes moodustavad bändi Lagoon 5 tuumiku. Õpetaja Tarmo Kesküll arvab samuti, et ju siis nii tõesti on.

Juhus pole see, et uue õppeaasta eel soovis kooli direktor lisada õppekavasse loova eneseväljenduse tunnid. Samas – täiesti juhuslikult jõudis tuttavate kaudu temani teave, et sobilik õpetajagi on olemas: Rakvere teatris helistehnikuna töötanud ja muusikakoolis ametit pidanud Tarmo Kesküll.

17.09.2020 21.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto